3 najlepsze sposoby na wykończenie łazienki

Łazienka to pomieszczenie, które musi znaleźć się w każdym domu. Jak sprawić, by cieszyło oko, ale i było funkcjonalne? Oto 3 sposoby na stylowe i trwałe wykończenie łazienki.


Kafelki

 

Płytki nie mają sobie równych, jeśli chodzi o wytrzymałość. Przez wiele lat zachowują świetny wygląd, są łatwe w utrzymaniu, jeśli chodzi o czystość i pielęgnację. W połączeniu z wodoodporną fugą Ceresit, idealnie chronią powierzchnię ścian i podłogi przez wnikaniem wilgoci. W tej kwestii nie mają sobie równych pośród innych materiałów. Dostępne w wielu kolorach i wzorach, zapewnią stylowy wygląd każdej łazience.

Farba wodoodporna

 

Coraz częściej stosowanym rozwiązaniem jest także przeznaczona do łazienek farba. Należy jednak pamiętać, by stosować ją w miejscach, które nie są narażone na bezpośredni kontakt z wodą – ścianę pod prysznicem i przy wannie lepiej zabezpieczyć kafelkami oraz wodoodporną fugą Ceresit (znajdziesz w tym sklepie). Pomalowanie części ścian na oryginalny, przyciągający uwagę kolor nada łazience nowoczesnego, świeżego wyglądu. To idealna opcja dla osób, które lubią nietypowe rozwiązania.

 

Płyty PCV

 

Kafelki doskonale uzupełnią również wodoodporne płyty PCV, które można montować w łazienkach i toaletach. Trwałe, łatwe w czyszczeniu i dostępne w wielu kolorach i motywach dają ogromne możliwości aranżacyjne. Są niedrogie i łatwe w montażu, będą pasowały zarówno do łazienki w stylu klasycznym, jak i tej bardzo nowoczesnej.